TRANSPORT I SPEDYCJA W KRAJU I EUROPIE

Transport i spedycja

w kraju i Europie

« Wybierz wersję
Przewóz ładunków międzynarodowy

Twój czas jest ważny. Jako specjaliści w branży przewozowej mamy świadomość, że dla Klienta w równym stopniu liczy się niezawodność, jak i terminowość. Z nami masz pewność, że Twój ładunek dotrze na wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie – w nienaruszonym stanie.

Dokumenty

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z dokumentacją firmy - ubezpieczeniami i polisami niezbędnymi do prowadzenia naszej działalności gospodarczej. Stanowią one dowód rzetelności oraz profesjonalizmu, niezbędnych przy zapewnianiu najwyższego poziomu usług naszym Klientom.

Polisy OCP

Polisa OCP jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przewoźnika, gwarantuje możliwość uzyskania odszkodowania z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu (włączając w to m.in. kradzież, opóżnienie dostawy czy uszkodzenie ładunku). Ubezpieczenie to jest dobrowolne, jednak mając na względzie dobro i komfort naszych Klientów, nasza firma podpisała z ubezpieczycielem umowę OCP.

Opłaty za ubezpieczenie

Poniższe skany opłat dają Państwu pewność, że wszystkie polisy naszej firmy są opłacone, aktualne i pozostają w mocy.

Wyzwania

potencjały, możliwości

Naszą dewizą, którą nieustannie się kierujemy, jest motto: „Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie wymyślić i w co uwierzyć, może też osiągnąć.” Napoleon Hill

Zadowolenie Klientów tworzy naszą markę

Wychodząc naprzeciw potrzeb Klienta, zajmujemy się również organizacją odpraw celnych. Współpracujemy z innymi przewoźnikami i firmami spedycyjnymi, dzięki czemu transport może odbywać się sprawnie, bez przeszkód i z nastawieniem na jak najbardziej optymalne spełnienie oczekiwań Klienta. W razie jakichkolwiek uwag czy sugestii, które pomogłyby nam jeszcze bardziej usprawnić kompleksową obsługę oferowaną przez naszą firmę – zapraszamy do kontaktu.