TRANSPORT I SPEDYCJA W KRAJU I EUROPIE

Transport i spedycja

w kraju i Europie

« Wybierz wersję
Przewóz ładunków międzynarodowy

Twój czas jest ważny. Jako specjaliści w branży przewozowej mamy świadomość, że dla Klienta w równym stopniu liczy się niezawodność, jak i terminowość. Z nami masz pewność, że Twój ładunek dotrze na wyznaczone miejsce o wyznaczonym czasie – w nienaruszonym stanie.

Oferta

Rodzaje świadczonego transportu

Oferujemy transport ładunków drobnicowych i całopojazdowych oraz ekspresowych.

Kierunki transportu

Obsługujemy rynek europejski (z wyłączeniem Wschodu) oraz transport kabotażowy na terenie całej Europy.

Dodatkowe usługi

Mając na względzie komfort i zaufanie Klienta, zajmujemy się również organizacją odpraw celnych. Współpracujemy również z innymi przewoźnikami i firmami spedycyjnymi – wszystko w celu usprawnienia transportu i terminowego wykonania zlecenia.

Wycena i zlecenie

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług transportowych naszej firmy lub mają jakiekolwiek pytania czy wątpliwości – zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zlecenia przewozu oraz dokonają indywidualnej wyceny, biorąc pod uwagę wymagania i potrzeby Klienta. W celu złożenia zlecenia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty.

Wyzwania

potencjały, możliwości

Naszą dewizą, którą nieustannie się kierujemy, jest motto: „Cokolwiek umysł ludzki jest w stanie wymyślić i w co uwierzyć, może też osiągnąć.” Napoleon Hill

Zadowolenie Klientów tworzy naszą markę

Wychodząc naprzeciw potrzeb Klienta, zajmujemy się również organizacją odpraw celnych. Współpracujemy z innymi przewoźnikami i firmami spedycyjnymi, dzięki czemu transport może odbywać się sprawnie, bez przeszkód i z nastawieniem na jak najbardziej optymalne spełnienie oczekiwań Klienta. W razie jakichkolwiek uwag czy sugestii, które pomogłyby nam jeszcze bardziej usprawnić kompleksową obsługę oferowaną przez naszą firmę – zapraszamy do kontaktu.